­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 16 січня 2019

П'ятниця, 21 липня 2017

У райлікарні закінчують ремонт хірургічного відділення

Шполянська центральна районна лікарня завжди відрізнялася з поміж подібних закладів сусідніх районів якоюсь особливою чепурністю, охайністю та ухоженістю території, а також приміщення. А якщо врахувати, що й якість медичного обслуговування тут одна з найкращих в області за останні щонайменше п’ять років, то стає зрозумілим, чому сюди прагнуть попасти на лікування жителі Катеринопільського, Городищенського, Звенигородського районів.

Детальніше...

Сторчак заблукала між олігархами і феодалами

Не так давно нинішній редактор газети «Шполяночка+» Наталка Сторчак дуже полюбляла до керівників сільськогосподарських підприємств чіпляти слово «олігарх», підспівуючи місцевим націоналістам-патріотам.

Детальніше...

Районній владі реанімувати «Олімпію» не вдалося — міська рада відмовилася

Завершується другий місяць літа, а в таборі «Олімпія», що в Кримках, так і не зазвучали дитячі голоси. Намагання районної влади реанімувати роботу дитячого табору не принесли бажаних результатів.

Детальніше...

Село без об’єднання не виживе

Саме таку думку висловлює сільський голова Скотаревого Андрій Запісецький. Як відомо, днями жителі села на сходці проголосували за приєднання до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади, та й депутати Шполянської міської ради приєднання Скотаревого до ОТГ підтримали.

Детальніше...

Готується земельний меморандум

Як повідомляють урядові джерела, Кабінет міністрів України разом із аграрними організаціями готує земельний меморандум. Робота над документом розпочалася наприкінці червня, коли стало зрозуміло, що голосів у Верховній Раді до кінця сесії для ухвалення закону «Про обіг сільськогосподарських земель» не набереться.

Детальніше...

Одним абзацом

Другий рік поспіль у районному бюджеті передбачається 80 тисяч гривень на літнє оздоровлення дітей пільгових категорій. В нинішньому році на ці кошти планується оздоровити двадцять школярів — на них чекає відпочинок у таборі «Сосонка», що на Чорнобаївщині.

Детальніше...

Вшанували пам’ять розстріляних євреїв

18 липня біля меморіалу в Дар’ївському лісі відбувся мітинг реквієм, присвячений  сумній даті — 75-річчю з дня розстрілу фашистами шполянських євреїв. Близько тисячі дітей і дорослих лежить під плитами меморіалу, тисяча не відспіваних душ, похованих без труни і молитви…

Детальніше...

Звільнення під час декрету

«Чи має право роботодавець скоротити мене, поки перебуваю у декретній відпустці?» — запитує Марина В. з Мар’янівки.

У статті 40-ій Кодексу законів про працю України перераховані підстави, за яких роботодавець може з власної ініціативи розірвати трудовий договір до закінчення строку його чинності.

Детальніше...

Наливайченко: «Люди вимагають скасування недоторканності зараз»

Лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко вважає, що недоторканність можна зняти лише через громадський тиск.

"Громадський тиск потрібен, аби зняти недоторканність. Причому з усіх: і з народних депутатів, і з суддів, і з президента", - наголосив він в ефірі каналу "Україна".

Детальніше...

Змінено термін призову до Нацгвардії

Президент України Петро Порошенко підписав указ про проведення призову громадян України віком 20-27 років на строкову військову службу до Національної гвардії. Згідно з документом, терміни змінені з традиційних квітня-травня і жовтня-листопада на серпень. Чисельність призовників визначатиме Кабмін. Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.