­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Четвер, 13 грудня 2018

П'ятниця, 30 червня 2017

Що ви думаєте далі робити з народом?

Пригадую 2004-й рік. Розпочалася передвиборча кампанія і на телебаченні придумали передачу «Тема дня». На трибуну виходив Дмитро Корчинський, підкручував свої вуса і півгодини поливав брудом Віктора Ющенка. Зараз, хоча до виборів ще далеко, відбувається щось подібне.

Детальніше...

А у Веселому Куті сільському будинку культури заздритимуть сусіди

Завищена ціна в довідці про здану на молокозавод сировину, дороги, які розбиває великоваговий транспорт, доля земельних паїв — ось неповний перелік питань, з якими до голови райдержадміністрації Володимира Потапенка звернулися жителі Веселого Кута під час останнього прийому громадян.

Детальніше...

ПП «Євробуд-П» доводить до ладу заклад культури

В минулому році газета вже писала про ремонтні роботи у сільському будинку культури. Зокрема за кошти сільського бюджету та з допомогою СТОВ «Агрофірма «Вись» було капітально відремонтовано дах приміщення. Роботи виконували будівельники зі шполянського ПП «Євробуд-П».

Детальніше...

Чекаєте, доки й вас здадуть в оренду?!!

Раніше ми з моїм чоловіком частіше приїжджали на нашу малу батьківщину в Іскрене. Любувалися гарним ставом в центрі села, відвідували чисельних родичів, за день по кілометрів п’ять набігало – так багато доводилося ходити. Пам’ятаю, як чоловік згадував, де їхня родина жила до війни, де переховувався під час війни. Ви знаєте, слухати ці розповіді було дуже цікаво. Раніше ж в Іскреному не було доріг з асфальтним покриттям, а зараз вони є, та, на жаль, немає кому їх ремонтувати.

Детальніше...

Водянський сільський голова відзвітувалася перед односельцями

У Водяному відбулася сходка жителів села, на якій сільський голова Наталія Кирченко звітувалася про роботу. Обговорено також проблеми, які найбільше хвилюють водянців.

Детальніше...

Рейтинг Тимош нко вдарився об землю

Цікаві результати соцдослідження опублікувала фірма «Рейтинг». За ними рейтинг Тимошенко  нині складає 15,2%, Порошенко - 11,6%, Ляшко  –  8,5%, Садового – 6,6%. Але якщо вірити цим результатам та зосередитись на тій постаті, яку «Рейтинг» виводить на першу позицію, то за півроку рейтинг Тимошенко впав з 17,7% на цілих 2,5%.

Детальніше...

«Ольвія» подбала про аптеку

Восени виповниться два роки, як за сприяння фермерського господарства «Ольвія» у адміністративному приміщенні в центрі Матусова розпочав роботу аптечний пункт. Увесь цей час після закінчення Черкаського медичного коледжу тут працює молодий фармацевт Наталія Турчак.

Детальніше...

Вдало виступив на фестивалі

Днями в Черкасах відбувся обласний фестиваль афганської, патріотичної та української пісні «Мелодія єднає, на мир надихає!». Як повідомив голова Шполянської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергій Міцкевич, Шполянщину на творчому конкурсі представив колишній воїн-афганець з Матусова Анатолій Моісеєв.

Детальніше...

Що чекає стадіон: занепад чи…

Хтось знає, а хтось і ні, що районний стадіон «Колос» налічує вже понад п’ятдесят років з того часу, як його збудували. Про людей, які трудилися на будівництві стадіону, спортсменів, які першими виборювали перемоги для району, розповідається у книзі, виданій до 90-річчя Почесного громадянина Шполи Володимира Флоріановича Зданевича.

Детальніше...

Шполянська райдержадміністрація — краща в області

23 червня у райдержадміністрації відзначили День державної служби. Керівник апарату райдержадміністрації Любов Бакалина  на знак вдячності назвала імена всіх запрошених на свято ветеранів держслужби району. Потім голова райдержадміністрації Володимир Потапенко та керівники підрозділів традиційно вручили ветеранам букети квітів.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.