­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Понеділок, 10 грудня 2018

Четвер, 18 травня 2017

У КАПУСТИНОМУ ДОРОГИ САМОСТІЙНО РЕМОНТУЮТЬ

Депутати сільської ради в Капустиному не відразу підтримали сільського голову Наталію Колісник щодо плану ремонту доріг на вулицях.

Детальніше...

Звернення Президента України у зв’язку із рішенням Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України

Дорогі українці!

Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання нам, громадянам України, права на безвізові подорожі.

Детальніше...

Дочекалися безвізового режиму

11 травня біля приміщення  райдержадміністрації відбувся урочистий захід з нагоди ухвалення рішення Ради  міністрів  Європейського Союзу щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи. З цієї нагоди біля входу до будівлі райдержадміністрації поряд з українським стягом замайорів синій з 12 зірочками прапор Європейського Союзу. Такий же прапор поряд з жовто-блакитним з’явився біля знаку «Географічний центр України».

Детальніше...

У Шполі голова, а в Кримках — староста

16 травня відбулася перша установча сесія Шполянської міської об’єднаної територіальної громади (ОТГ), на якій голова міської територіально-виборчої комісії Богдан Курудз оголосив результати виборів.

Детальніше...

Кондитерка перетворюється на супермаркет?

Колись знаменита на весь Радянський Союз Шполянська кондитерська фабрика вже довгі роки стоїть в забутті. Подейкують, що обладнання вже давно вирізали і вивезли, а в останні роки почало впадати в око, що руйнуються приміщення, та ще й скло де-не-де хулігани повибивали.

Детальніше...

В ІСКРЕНОМУ ОСТАННЮ ВУЛИЦЮ ГАЗИФІКУВАЛИ

В редакцію надійшов лист, в якому директор Шполянського газового управління дякує генеральному директору СПОП «Відродження» Юрію Ляшенку за внесок, який зроблено господарством у завершенні газифікації Іскреного.

Детальніше...

Додаткові вихідні в червні

Перший місяць довгоочікуваного літа принесе українцям не тільки теплі деньки, свіжі овочі і фрукти, ласкаве море і сонце, але і додаткові вихідні. Перший тривалий уїк-енд триватиме з 3 по 5 червня: на 4 число (неділя) випадає світле свято Трійці, тому, згідно з нормами трудового законодавства, вихідний переноситься на наступний понеділок. Ще один додатковий вихідний очікує на мешканців України у середу, 28 червня. В цей день країна відзначатиме День Конституції. Детальніше...

Будемо мерзнути


Уряд переглянув окремі соціальні нормативи з урахуванням фактичного використання енергоносіїв домогосподарствами. Ліміт газу знижено з 5,5 кубометра на квадратний метр опалюваної площі до п’яти кубометрів. Детальніше...

Наш заклад відкритий для одиноких людей

Лебединське відділення стаціонарного догляду вже 28 років залишається прихистком для стареньких обездолених людей. У кімнатах тихо, тепло і затишно, тут свій ритм життя. Окрім буднів, у закладі проводяться і свята, з концертами, покращеними обідами і подарунками.

Детальніше...

Заморозки наробили біди

Цьогорічний травень запам’ятається шполянам різким зниженням температури повітря 9 травня та нічними заморозками 11 травня. Так, за даними метеостанції області, їх інтенсивність становила у повітрі 0-4º, на ґрунті 1-6º, на 2 см від поверхні ґрунту 2-7º.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.