­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 16 січня 2019

квітня 2017

П'ятниця, 28 квітня 2017

Лідер руху "Справедливість" відвідав "гарячу точку" виборчих перегонів на Черкащині.

"До місцевих територіальних громад має прийти нова команда. Команда, яка знає проблеми своїх громадян, знає, як їх вирішувати і звітуватиме кожному з вас", – наголосив Валентин Наливайченко на зустрічі з людьми у Шполі. Шпола — основна "гаряча точка" на виборах 30 квітня.

Детальніше...

Четвер, 27 квітня 2017

Мусюру «пішли», а за директора — О. Венгер

Близько двох років обов’язки директора районного центру зайнятості виконував Ігор Мусюра. Протягом цього часу кандидатуру Мусюри на посаду директора в області не затверджували, тож приставка «в. о.» вже наче й закріпилася і ніхто цьому не дивувався. Та днями стало відомо, що Ігор Віталійович – більше не претендент на посаду директора, а всього лише заступник. Мабуть, не доріс…
Нині обов’язки керівника районного центру зайнятості виконує Оксана Валентинівна Венгер. Детальніше...

Подарували, а через два роки забирають або перш, ніж отримувати подарунок від групи компаній «ЛНЗ», подумайте…

у 2015 році в жовтні, коли редакція відзначала 85 років з дня виходу першого номера газети «Шполянські вісті» (перша назва «Шлях колективіста»), колективу чимало вручили подарунків. Серед них був і різограф від голови наглядової ради групи компаній «ЛНЗ» Дмитра Кравченка.

Детальніше...

ЗАЯВА ПОЛІТИЧНИХ СИЛ ШПОЛЯНЩИНИ КАРТИ РОЗКРИТО, БУДЬТЕ ПИЛЬНІ!

Останнім часом до нас надходять заяви від виборців Шполи та Кримок, у яких говориться про те, що проти кандидата на посаду голови об’єднаної територіальної громади Володимира Потапенка існує змова з боку його основних конкурентів на виборах. Це можна було б сприйняти як спробу захистити честь Володимира Миколайовича. Однак реальні факти підтверджують, що в таких щирих попередженнях є чимала доля істини.

Детальніше...

Прошу голосувати не за гроші, а розумом і серцем

Я, сільський голова Кримок Микола Миколайович Запорожець, попри намагання моїх опонентів усунути мене з виборчого процесу, братиму участь у виборах депутатів Шполянської міської ради Шполянської міської об’єднаної територіальної громади від районної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Детальніше...

Обговорюють зміни до екзаменаційних білетів ПДР

В Україні провели відкрите онлайн обговорення нових екзаменаційних білетів з Правил дорожнього руху.

Протягом березня та квітня кожен охочий міг переглянути екзаменаційні білети з ПДР та написати свої пропозиції щодо їх вдосконалення. Загалом тестовою версією білетів ПДР скористалися 111 899 разів.

Детальніше...

Чому шполяни обирають “Громадянську позицію”

Команді Анатолія Гриценка шполяни повірили сім років назад, її члени вперше були обрані до міської ради.

Прозора, принципова і розсудлива поведінка обранців підтвердила правильність вибору. Наші депутати не дали регіоналам в міськраді узурпувати владу. А вони рвались не гребуючи нічим, прагнули встановити диктатуру, залякати депутатів. Така наша незмінна позиція дала змогу голові міста В. Заскалеті служити громаді, а не їхнім партійним інтересам.

Детальніше...

Герой АТО Віктор Савчук — 1-ий номер у виборчому списку від Руху «Справедливість»

Слюсар на Київському авіаційному заводі, водій військової бази МВС у м. Київ,приватний підприємець,студент Відкритого Міжнародного університету розвитку людини. Таким було мирне життя Віктора до початку війни на сході України. А далі… Майдан і служба добровольцем у Національній гвардії у зоні АТО.

Детальніше...

Сільському голові повідомили про підозру у незаконній передачі ділянки водного фонду

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконної передачі у приватну власність водного об’єкта загальнодержавного значення на території Шполянського району Черкаської області, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Детальніше...

Податок на нерухомість

«Торік купили нову хату, а стару досі не продали, тож маємо «зайві» метри. До якого терміну потрібно сплатити податок на нерухомість? Хто його нараховує? Чи передбачені штрафи за несвоєчасну сплату податку»? — запитує Іван Миколайович зі Шполи.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.