­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 16 січня 2019

Четвер, 20 квітня 2017

МЕР ЗВЕРНУВСЯ В СУД І ПРОГРАВ, та ще й 640 гривень заплатив

15 квітня 2017 року відбулося засідання Черкаського окружного адміністративного суду, де розглядався позов кандидата на посаду Шполянського міського голови С.В. Кравченка до голови Шполянської міської виборчої комісії Шполянського району Т.Ю. Ляшенко.

Детальніше...

Шановні шполяни!

27 квітня 2017 року о 16-ій годині у Шполі відбудеться зустріч політика, громадського діяча, лідера Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка з активом Черкаської обласної парторганізації Руху «Справедливість», кандидатами у депутати об’єднаних територіальних громад та виборцями Шполянської об’єднаної громади.

Детальніше...

ВИБОРИ: ХРОНІКА БЕЗЗАКОННЯ

Кидали камінці

Минулого тижня заступник голови районної територіальної виборчої комісії Борис Антонович Кулик, приїхавши додому, помітив на стіні біля вікон свого будинку вм’ятини. Коли почав роздивлятися, то побачив камінці на землі.

Детальніше...

Жителів цікавить розвиток міста

Кандидати в депутати міської ради від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» почали проводити зустрічі зі шполянами. Протягом цього тижня вже провели більше десятка зустрічей. Чинні депутати звітують, а кандидати спілкуються з мешканцями, дізнаються з перших вуст проблематику округів.

Детальніше...

П’ять кроків Володимира Потапенка до процвітання Шполянської громади

У Шполі стартували виборчі перегони. За посаду голови Шполянської міської об'єднаної територіальної громади бореться 12 кандидатів. Одним із перших свій проект стратегії розвитку «5 кроків до розвитку Шполянської громади» оприлюднив кандидат на посаду голови Володимир Потапенко та його команда.

Детальніше...

РІШЕННЯ Про звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік

Заслухавши звіт районної держадміністрації щодо виконання районного бюджету за 2016 рік, враховуючи висновок постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів районної ради від 2017 року, районна рада відмічає.

Детальніше...

Шпола – успішне місто з прозорим бюджетом

Коваль Наталія Миколаївна, 32 роки. Освіта вища. Керівник-спеціаліст Центру надання безоплатної правової допомоги Шполянської міської ради. Депутат Шполянської міської ради VII скликання. Заміжня. Маю двох синів віком 5 років. Голова Шполянської районної організації Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Кандидат на посаду Шполянського міського голови та кандидат у депутати Шполянської міської ради.

Детальніше...

Людина, громадянин чи...

Тривають одні з найбрудніших місцевих виборів в історії Шполянщини.

Одним з негативів попередніх виборів стало масове явище підкупу виборців, або скупка голосів. Прогнозується, що підкуп виборців на виборах 30 квітня 2017 року матиме ще більші масштаби. Це явище свідчить не лише про низький рівень життя, а й про рівень громадянської свідомості і політичної культури.

Детальніше...

Освітяни з Кропивницької області відвідали Шполянщину

Є повір’я, що добрі справи, з яких починається рік, повторюватимуться і в подальшому. Скажімо, у перші дні 2017-го на Шполянщину завітали представники Мокрокалигірської громади, висловивши бажання лікуватися у нашому райцентрі. А на початку квітня Шполянщина приймала делегацію директорів шкіл, методистів відділу освіти із Маловисківського району Кропивницької області на чолі із заступником голови райдержадміністрації Лілією Синчук, які завітали, аби обмінятися досвідом управлінської діяльності.

Детальніше...

Оксана Домчук: «Мені легко проводити заходи для міста і району, адже працюємо однією командою»

Оксана Домчук – лікар за фахом і покликанням. Однак на Шполянщині її знають як людину, яка на громадських засадах займається патріотичним вихованням молоді. Нині Оксана Миколаївна балотується в депутати до міської ради Шполянської об’єднаної територіальної громади від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» по 14-му округу. В інтерв’ю з Оксаною Миколаївною розповідь про зроблене в цьому напрямку, плани на майбутнє.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.