­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 16 січня 2019

Четвер, 13 квітня 2017

Великоднє привітання благочинного церков Шполянського благочиння протоієрея Василя Костенка Христос Воскрес!

Всіх вас, дорогі брати і сестри, сердечно вітаю з найвеличнішим християнським Святом, зі Святом преславного Воскресіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Детальніше...

Голові Шполянської районної ради О.М.Кузубу

Спільна заява політичних сил Шполянського району.

Заявляємо про відмову депутатських фракцій від Блоку Петра Порошенка «Солідарність», Радикальної партії Олега Ляшка, Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», створених при Шполянській районній раді, брати участь в подальших пленарних засіданнях районної ради у зв’язку з тим, що головою районної ради є представник від політичної сили ВО «Черкащани», який діє виключно в інтересах своєї політичної сили, не рахуючись з думками представників від інших політичних сил, представлених у Шполянській районній раді.

Детальніше...

Спільна заява політичних сил Шполянського району.

Президенту України П.О.Порошенку
Прем’єр-міністру України В.Б. Гройсману
Голові Верховної ради України  А.В. Парубію

Детальніше...

Команда на чолі з Володимиром Потапенком готова творити успішну громаду

Днями кандидат на посаду голови Шполянської об’єднаної територіальної громади від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Володимир Миколайович Потапенко презентував свою команду, з якою йде на вибори і до якої увійшли 22 особистості. Серед них: вчителі, службовці, комунальники, лікарі, підприємці, спортсмени і громадські діячі.

Детальніше...

Шполянські вибори – хрестоматія брудних технологій?

Один Потапенко – добре, а два – щоб вибори зірвати? Саме з цього розпочалася передвиборча кампанія у Шполі, де нині готуються до виборів кандідати на голови та кандидати в депутати об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...

Голова районної ради перетворив засідання на прес-конференцію

 

Позачергова сесія районної ради, яка відбулася сьомого квітня, зібрала в залі засідань не лише депутатів райради, а й керівників підрозділів райдержадміністрації, депутатів обласної ради. Прибули гості навіть з області, зокрема перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль та Смілянський міжрайонний прокурор Олександр Курбет.

Детальніше...

Олег Васецький: «Разом з Кобзарем – заради Черкащини»

На Черкащині стартувала акція «Кобзарю – світове визнання». Про необхідність сучасного осмислення творчості Тараса Шевченка та його визнання ми говоримо з Олегом Васецьким, директором ТОВ «НВФ «Урожай».

Детальніше...

«Реве та стогне Дніпр широкий» заспівав увесь зал

Знов прийшла на шполянську землю шевченкова весна — 9 березня виповнилося 203 роки з дня народження великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. З цієї нагоди 4 квітня у кіноконцертному залі «Космос» відбулася літературно - музична композиція «На боротьбу нас кличе величне слово Кобзаря», яку розпочав своїм виступом голова райдержадміністрації Володимир Потапенко.

Детальніше...

Хобі Фредеріка Шавіньї

Ім’я Фредеріка Шавіньї вже понад чверть століття пов’язане зі Шполянщиною. Тут у 1991 році він почав займатися агропромисловим бізнесом. Нині у переліку сфер впливу групи компаній «By Frederic» рослинництво, тваринництво, надання послуг різноманітною сільськогосподарською технікою, а також насіннєвий бізнес.

Детальніше...

Святковий настрій від Інни Вовк

Минулого понеділка шполяни, які проходили повз районний будинок культури, зупинялися, аби полюбуватися двохметровою лялькою-мотанкою, що гордо височіла біля будівлі закладу. Каштан над фігурою-велетнем прикрасили кілька різнобарвних писанок. Усі ці витвори мистецтва виготовила народна майстриня, методист з фольклору та етнографії районного будинку культури Інна Вовк.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.