­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 16 січня 2019

Четвер, 02 березня 2017

Голова райдержадміністрації вручив по 10 тисяч грн.

Голова райдержадміністрації Володимир Потапенко вручив в Лип’янці батькам воїнів, які підписали конт-ракт на службу в Збройних силах України і знаходяться зараз у військових підрозділах, грошові допомоги в розмірі 10 тисяч грн. кожній родині.

Детальніше...

Голова райради знову за кордоном

Голова районної ради Олександр Кузуб в грудні минулого року побував з депутатами районної ради у відрядженні за кордоном, де вивчав досвід організації роботи місцевого самоврядування.

В кінці лютого він очолив делегацію з депутатів і знову відправився за кордон вивчати досвід.

Детальніше...

Проти «Шполянських вістей» вже витрачено 900 тиcяч гривень

Днями в редакцію надійшла інформація, що для того, щоб протидіяти випуску «Шполянських вістей», вже витрачено 900 тисяч гривень.

Зрозуміло, що у тих, хто виділив таку суму, виникло питання: «Скільки ж можна вже виділяти?» А організатори цієї акції пояснюють, що ще трохи, аби задавити «Шполянські вісті».

Детальніше...

Міські депутати голосують за одне, а міськрада робить інше або як обранці від ВО «Черкащани» виконують свої рішення

Після звіту начальника Шполянського відділення поліції Смілянського відділу поліції Вадима Кутового на останній сесії міської ради та публікацій у деяких засобах масової інформації, Шполою прокотилися чутки, нібито колектив місцевого відділення готовий писати заяви на розрахунок.

Детальніше...

Дороги й зараз ремонтують

Всі радіють першим весняним дням, коли розтане сніг і ходити тротуарами стає легше. Однак не перший рік доводиться констатувати сумний факт, що разом зі снігом ніби тане й асфальт. І чимало шполянських вулиць, навіть тих, що торік ремонтувалися, зараз знову рясніють вибоїнами. І коли їх «залатають», водії поки можуть лише гадати.

Детальніше...

В Україні середній хабар становить 1350 євро при зарплаті в € 144

Середній розмір хабара в Україні становить 1350 євро при середній зарплаті в 144 євро. Про це йдеться в проекті «Громадського», який охоплює Україну, Росію, Білорусь, Молдову, Грузію, Вірменію і Азербайджан.

Детальніше...

Чи не поставлять вибори крапку в історії району?

Перший етап створення Шполянської територіальної громади можна вважати завершеним. Якщо аналізувати спроби створити в районі спершу шість громад, а потім — чотири, то можна вважати, що вони закінчилися безрезультатно. Завадили цьому розбіжності між населеними пунктами та бажання членів громад побачити, які переваги вони отримають від такого об’єднання.

Детальніше...

Колективне звернення, прийняте сесією Шполянської районної ради 16 лютого 2017 року

Із початку 2017 року Уряд України розпочав масштабну реформу системи охорони здоров’я, що є однією з найважливіших та найнеобхідніших для нашої держави, адже саме ця сфера безпосередньо пов’язана з життям і здоров’ям кожного громадянина України.

Детальніше...

Ветерани Потапенку довіряють

Минулого тижня відбулося засідання президії районної ради ветеранів війни і праці, на якому розглядалося кілька питань.

Незабаром районна ветеранська організація відзначатиме 30-річчя, тож підготовка до святкування стала лейтмотивом зустрічі. Та передсвятковим клопотам передувало інше питання.

Детальніше...

На вбивцю брата чекає суд

Під процесуальним керівництвом прокурорів Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні та скеровано до суду обвинувальний акт за фактом умисного вбивства жителем м. Шпола свого брата.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.