­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 22 січня 2019

Четвер, 09 лютого 2017

На одного «новонародженого» підприємця у січні припадало троє ліквідованих

2017 рік для черкаського бізнесу розпочався з ліквідаційного буму. Так, на одного новозареєстрованого підприємця у перший місяць року припадало троє тих, хто припиняв господарську діяльність.

Детальніше...

Смілі відмовили, але й Звенигородці «так» не сказали

Днями з’явилася інформація, що сміляни наполягають на створенні Смілянського госпітального округу. З такою вимогою керманичі міста та району звернулися до керівництва Черкащини.

Детальніше...

Жителі Кременчука відроджують у Шполі швейне виробництво

Спецодягом, пошитим у Шполі, користуються не лише працівники «Київенерго» та «Укрнафти», а й їхні колеги за кордоном. Вже більше року в райцентрі на 2-му поверсі приміщення «ПриватБанку» працює швейний цех, роботу якого започаткували приватні підприємці з Кременчука Костянтин і Марина Слободіни.

Детальніше...

Померлих — майже втричі більше

Згідно з даними Шполянського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (ДРАЦС), у 2016 році на Шполянщині народилося 304 дитини, зокрема 149 — у райцентрі. У той час як померли 827 осіб (348 у райцентрі та 479 у населених пунктах району).

Детальніше...

Військова кафедра більше не врятує від строкової служби

В Україні нещодавно на законодавчому рівні затвердили нову систему призову до армії. Згідно закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку проходження військової служби", відтепер випускники військових кафедр не старші від 43 років будуть проходити службу нарівні із іншими. Відповідні нововведення набувають чинності із початку лютого 2017 року.

Детальніше...

Роботу з освітлення вулиць планують завершити

Гуртом вирішувати нагальні проблеми в селі звикли в Матусові. Ініціативи сільської ради з відновлення освітлення чи то ремонту доріг місцеві фермери завжди підтримують.

Детальніше...

«Швидкі» не знищать

В.о. міністра охорони здоров’я У. Супрун запевняє, що зміни в системі екстреної медичної допомоги у жодному разі не призведуть до скорочення кількості підстанцій «швидкої допомоги» чи звільнення лікарів. Навпаки, планується розширення мережі підстанцій задля оперативного надання екстрених медичних послуг зі скороченням часу прибуття на виклик до восьми хвилин. Дуже хочеться вірити. От би ще стан доріг в Україні «підтягнути» до цього стандарту... Детальніше...

Найдосвідченіший сільський голова відзначила ювілей

На Шполянщині, мабуть, немає людини, яка б стільки перебувала на посаді сільського голови, як очільник Веселого Кута Тетяна Діденко. Шосту каденцію Тетяна Миколаївна очолює виконком сільської ради, працюючи в органах місцевого самоврядування близько трьох десятиліть. Вчора на поріг Тетяни Миколаївни ступив ювілейний день народження.

Детальніше...

У рідному селі він завжди бажаний гість

Найщасливіша та людина, яка живе, піклуючись про щастя інших, не забуває свій рід, своє коріння, свою малу батьківщину. Мова йде про випускника нашої школи, натхненника мистецтвознавства, заслуженого працівника культури України, кандидата мистецтвознавства Михайла Волкова.

Детальніше...

Його праця заслуговує на шану

Навчальний заклад в мальовничій Даріївці гідно відповідав на запити суспільства на відрізку історичного часу минулого століття. З кінця 50-х років там розпочала роботу школа-інтернат, яка пройшла декілька перепрофілювань від загальноосвітньої середньої школи до спеціальної.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.