­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 22 січня 2019

Четвер, 02 лютого 2017

Перший «рекорд» в новому році, або як голова районної ради Олександр Кузуб підписує довідки

Рекорди чи, вірніше, антирекорди бувають різними. Вже не один рік в державі ведуться розмови про скорочення кількості різних довідок. Але трапляється, що й без них не обійтися. Наприклад, для пред’явлення в Пенсійний фонд.

Детальніше...

Заняття у старшій дошкільній групі «Сонечко»

Вихователь Матусівського навчально-виховного комплексу №1 Наталія Печиборець, готуючись до зустрічі з дітьми, завжде прагне підібрати такі форми спілкування, які б не лише захоплювали малечу, а й допомагали їй розвиватися.

Детальніше...

А комусь таки хочеться облити брудом

Нещодавно в міській школі №5 відбулися дещо незвичайні збори колективу. Причиною їх проведення стала інформація, ніби педагогічному колективу не виплатили заробітну плату. Таке повідомлення було надіслане на урядову «гарячу лінію» приблизно 19 січня.

Детальніше...

У школі таки стане тепліше

Не таємниця, що сьогодні утримання закладів соціальної сфери в селах частково лягає й на плечі орендарів землі. Й по тому, яка матеріально-технічна база школи, фельдшерсько-акушерського пункту чи сільської бібліотеки, можна судити — сумлінний чи ні сільгоспвиробник в селі.

Детальніше...

Герої Крут надихають і сучасних воїнів

Кажуть, що забуті історичні факти нагадують про себе гіркими уроками в майбутньому. І хоч від подій 29 січня 1918 року, коли 300 юнаків відважно виступили проти 13-тисячної більшовицької армії, нас відділяють 99 років, вони живуть в душі українського народу, надихають наших сучасних воїнів відстоювати кордони Батьківщини.

Детальніше...

На заробітки – до Польщі

У Польщі українці працюють у фермерських господарствах, на будівництві, укладають дороги, доглядають дітей, старих людей. За даними Національного банку Польщі, позаторік наші співвітчизники перерахували з Польщі на батьківщину близько 5 мільярдів злотих (понад 1,2 млрд. доларів США), торік було ще більше — до 6 мільярдів злотих.

Детальніше...

Мисливці обрали собі голову УТМР

Минулої суботи відбулася звітно-виборна конференція районної громадської організації УТМР.

Делегати заслухали звіти голови районної організації Олега Слободяника, ревізійної комісії і визнали їх роботу задовільною.

Детальніше...

Золотоноша, Городище, Чигирин… чи з’явиться у списку Шпола?

Губернатор Черкащини Юрій Ткаченко неодноразово наголошував на одному з пріоритетів влади — розвитку фізкультури і спорту в області, будівництві і відкритті нових спортивних комплексів та басейнів.

Детальніше...

Відзначили День визволення…

27 січня 2017 року з нагоди 73-ої річниці з Дня визволення Шполи від нацистських загарбників до підніжжя обеліску Слави, могили визволителів Шполи Анатолія Ванюшина і Петра Єрьоміна, меморіалу жертвам фашизму лягли вінки та квіти, а в міському парку Слави відбувся мітинг-реквієм.

Детальніше...

Його проповіді завжди вселяють надію

…Дівча бігало, веселилось і раптом заплакало, приклавши кулачки до щічок. Дорослі спробували втішати маля, та їхнє прагнення було марним. Від такої поведінки малечі готова була розплакатися й мама, не знаючи, що ж сталося з її дитям.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.