­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 16 січня 2019

П'ятниця, 27 січня 2017

Газета виходитиме раз в тиждень на 16-ти сторінках

Відійшли в минуле чергові січневі свята. Новий рік відраховує останні дні січня. Комусь він підніс сюрпризи, а комусь і проблеми. Останнє, мабуть, відчула більшість населення району і в тому числі наші читачі, адже ріст цін на енергоносії не обминув нікого. Характерно, що навіть підвищення мінімальної заробітної плати не всім в радість.

Детальніше...

Шполянщина відзначила День Соборності

20 січня, напередодні Дня Соборності України, в райцентрі відбувся урочистий мітинг біля пам’ятника Тарасу Шевченку. В заході взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, голова районної ради Олександр Кузуб, міський голова Сергій Кравченко, керівники підприємств, установ та організацій району, представники політичних партій та громадських об’єднань.

Детальніше...

Шпола не буде центром госпітального округу

Минулої п’ятниці в райдержадміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації Володимира Потапенка, голови районної ради Олександра Кузуба, головного лікаря Шполянської центральної районної лікарні, депутата обласної ради Василя Уманця з депутатами районної ради.

Детальніше...

Працівникам відділу субсидій допомагають безробітні

З настанням опалювального сезону громадяни району почали активно звертатися в управління соціального захисту населення райдержадміністрації за консультаціями та роз’ясненнями щодо отримання житлових субсидій. Аби впоратися з напливом людей, на допомогу працівникам управління прийшли безробітні, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості.

Детальніше...

Кращий музикант Лісабону — родом зі Шполи

Нещодавно з’явилася інформація, що Євген Стретіле здобув визнання, як музикант в Португалії. Приймаючи участь в одному з міжнародних конкурсів, сімнадцятирічний музикант став його переможцем і визнаний кращим музикантом Лісабону.

Детальніше...

За зарплату в конверті — штраф 96 тис. грн.

Відбулося засідання міжвідомчої комісії райдержадміністрації з питань детінізації економіки та легалізації зарплати в районі на чолі з головою райдержадміністрації Володимиром Потапенком, на якому обговорили питання забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати на підприємствах та організаціях району, звернувши особливу увагу на недопущення скорочення працівників та переведення їх на скорочену тривалість робочого часу.

Детальніше...

Невже нас вкотре обдурюють, або чому я вирішив звернутися до жителів Журавки

16 січня 2017 року в нашому селі відбулися громадські слухання щодо утворення територіальної громади з адміністративним центром у м. Шпола. На сходку села прийшло 178 жителів. В той же час населення Журавки становить 1260 осіб. Вже сама кількість присутніх на зборах свідчить про сумнівність кворуму, оскільки не було й половини. А в голосуванні брали участь 148 присутніх на сходці, які висловили бажання приєднатися до Шполи, 1 - проти, 29 – утрималось. Отож один голосував за дев’ятьох жителів.

Детальніше...

Здорожчає спирт

Про це повідомляє керівництво монополіста «Укрспирт». Підвищення цін відбудеться за два етапи: з січня на 10,6%, із березня — на 8%. Причина — підвищення собівартості продукції. Крім того, ціна зросте й на спиртовмісну продукцію. Будемо гнати самогон? Детальніше...

У хору «Родина» — нагорода зі Львова

Доки їхні земляки щедрували на Шполянщині, вітаючи зі святами знайомих, 45 учасників хору «Родина» Сигнаївського навчально-виховного комплексу зі своїми щедрівками взяли участь у Всеукраїнському фестивалі «Різдвяні канікули», що проходив 15-16 січня у Львові.

Детальніше...

Ждуть весни молоді дерева…

 

Початок нового року у Журавці ознаменувався не лише новими планами його жителів, а й обговоренням можливостей об’єднання в одну громаду на чолі зі Шполою. Днями до редакції завітав Журавський сільський голова Володимир Сташенко, аби подякувати односельцям за те, що підтримали його позицію, проголосувавши за добровільне об’єднання територіальних громад.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.