­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Понеділок, 17 грудня 2018

П'ятниця, 20 січня 2017

«Щедрий вечір, добрий вечір!» завітав до шполян

Різноголосим співом наповнилася минулої суботи головна площа міста — навколо ялинки вирувало виставкове містечко, на сцені колядували-щедрували артисти, словом, було враження, що відбувається щось чудодійне і казкове. Вкотре шполяни зійшлися-з’їхалися на традиційне районне фольклорне свято «Щедрий вечр! Добрий вечір!». Розпочався фестиваль парадом колективів у сяйві віфлеємських зірок, які пройшли з колядками-щедрівками від приміщення районного будинку культури до центральної площі міста.

Детальніше...

Безхатченки при живих дітях

Останнім часом в районі виникла проблема з пристарілими, які не можуть вже себе обійти чи потрапляють у медичні заклади через хворобу. У них є діти, внуки, але через те, що вони знаходяться далеко від батьківських домівок, то не можуть доглядати за своїми пристарілими.

Детальніше...

Розкривайте кишені ширше

Віце-прем’єр П. Розенко пообіцяв, що пенсії українцям буде підвищено протягом року двічі — 1 травня та 1 грудня, в середньому на 11%. За його словами, всі виплати здійснюватимуться вчасно і в повному обсязі, незважаючи на «діру» в Пенсійному фонді розміром понад 150 мільярдів гривень. Детальніше...

Собака не сказився, а замерз

В один із святкових днів в Шполі почала розповсюджуватися інформація, що сусідська собака покусала дитину, а саму її знайшли неживою на другий день і стверджувалося, ніби тварина хвора на сказ.

Коли фахівці почали розбиратися у справі, виявилося, що факти не підтвердилися.

Детальніше...

У Терешках порівняли об’єднану громаду з коровою на трьох господарів

13 січня у Терешках відбулася сходка жителів села, чи як її офіційно назвали, громадські слухання з приводу добровільного об’єднання територіальних громад з адміністративним центром у м.Шпола. Відповідно до Закону України та на виконання розпорядження шполянського міського голови, подібні слухання відбувалися як у райцентрі, так і в Лебедині, Кримках, Терешках, Сердегівці, з можливим приєднанням також громад Журавки та Ховківки.

Детальніше...

Журавка — за об’єднання

16 січня відбулися громадські слухання щодо утворення об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у Шполі не лише в Сердегівці, а й у Журавці. Та якщо в першому селі жителі проголосували проти об’єднання, то в другому погодилися, що адміністративна реформа сьогодні вкрай необхідна. Журавчани сподіваються, що це дасть поштовх до розвитку громад. Під час голосування більшість учасників сходки підняли руки за об’єднання у складі Шполянської територіальної громади.

Детальніше...

Жителі Сердегівки не хочуть у громаду

Минулого понеділка в Сердегівці відбулися громадські слухання, на яких вирішувалося питання приєднання села до Шполянської об’єднаної територіальної громади з центром у Шполі. Пропозицію приєднатися до громади сільська влада отримала від міської ради наприкінці минулого року. Тож перед тим, як питання буде винесено на розгляд сесії сільської ради і депутати скажуть остаточне слово, в приміщенні дитячого садка зібралися на обговорення жителі села.

Детальніше...

Перед перевізником боргу немає

З початком нового року у бюджетах сільських і міської рад у витратах знову з’явиться стаття «пільгове перевезення». Як повідомила заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Фарштейн, вже другий рік поспіль відшкодування за перевезення пасажирів пільгових категорій з державного бюджету передали на місця.

Детальніше...

Використали лише тонну вугілля

Наприкінці минулого року газета вже писала, що в Станіславчицькому навчально-виховному комплексі за кошти районного бюджету відділом освіти було придбано новий твердопаливний котел.

Детальніше...

Де в Шполі утилізувати енергозберігаючі лампи?

Пункти збору використаних батарейок в Шполі вже є. Віддати використані батарейки для утилізації можна в районній бібліотеці, супермаркеті «АТБ», тож шполяни вже починають звикати до того, що такі небезпечні для екології речі, як сольові батарейки, не варто викидати в сміття і забруднювати ними грунт і воду.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.