­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 22 січня 2019

2019

Четвер, 17 січня 2019

Василь Гречаний – найкращий тренер в Україні серед аматорських команд

Головний тренер команди «ЛНЗ-Лебедин» Василь Гречаний став найкращим фахівцем року в Україні серед аматорських команд за версією Всеукраїнського об’єднання тренерів. Про це йдеться на сайті ФК “ЛНЗ-Лебедин”.

Детальніше...

Не доставляють лише «Шполянські вісті»?

До редакції продовжують надходити телефонні повідомлення від читачів, які передплатили газету «Шполянські вісті» на 2019 рік. Так, після публікації «Саботаж поштовиків чи халатність?» з’ясувалося, що деякі мешканці райцентру – передплатники «Шполянських вістей» інші передплачені видання (районні й обласні) отримують. Лише «Шполянських вістей» у поштових скриньках не дораховуються.

Детальніше...

Міський голова Шполянської ОТГ прагне довести, що лише він крокує в ногу, а губернатор Черкащини Олександр Вельбівець помиляється?

Всередині грудня 2018 року в облдержадміністрації відбулася зустріч голови облдержадміністрації Олександра Вельбівця з головами об’єднаних територіальних громад Черкаської області. Саме там Олександр Іванович звернув увагу присутніх на необхідність співпраці і взаємодії райдержадміністрацій з об’єднаними територіальними громадами у вирішенні соціальних проблем районів.

Детальніше...

Не допустили зриву навчального процесу В Іскреному

У той час, коли у всіх школах району після зимових канікул звично відновився навчальний процес, в Іскренській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів склалася тривожна ситуація щодо її повноцінного функціонування.

Детальніше...

Підтримали військовополонених моряків

Минулого четверга шполяни за ініціативи райдержадміністрації зібралися на площі Героїв Майдану, аби підтримати військовополонених моряків, які перебувають у полоні в Російській Федерації. Акції на підтримку моряків відбулися цього дня в багатьох містах і містечках країни. Шполянщина не стала винятком.

Детальніше...

Автомобілі на іноземній реєстрації і штрафи: що треба знати шполянам

Законом України від 8 листопада 2018 року «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» для громадян встановлено нові умови ввезення транспортних засобів.

Детальніше...

Чи встигли обрати сімейного лікаря?

Згідно з офіційними даними, у 2018 році кожен другий українець обрав собі сімейного лікаря. Немало з тих, хто не встиг укласти договір, проживають у сільській місцевості.

Детальніше...

Чи залишиться пасовище у Мар’янівці?

У жителів району не раз виникали питання стосовно збереження сільських територій, які роками використовувалися як пасовища. Кілька років тому, скажімо, жителі Василькова навіть зверталися до райдержадміністрації, хвилюючись, що один з підприємців хотів орендувати сільські території, де вони випасають корів.

Детальніше...

Колишнім військовим платитимуть більше

Військових пенсіонерів у Шполі порівняно небагато — разом з колишніми міліціонерами набереться близько трьохсот осіб. З нового року їхній пенсійний гаманець суттєво зріс.

Детальніше...

Шкільне харчування: в їдальнях готуватимуть гарбуз і ягідні соуси

В Україні затвердили збірку рецептів для шкільних їдалень. Розробив нове меню український шеф-кухар Євген Клопотенко спільно з Інститутом громадського здоров’я ім. О. М. Марзєєва НАМН України.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.