­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 15 грудня 2018

2018

Четвер, 13 грудня 2018

Листонош зобов’язали передплачувати пресу

За повідомленням Генерального директора ПАТ «Укрпошта», передплатна кампанія в Україні триває. До завершення передплатної кампанії на наступний рік залишилося менше двох тижнів.

Детальніше...

«Я передплачую пресу, а мені приносять макулатуру»

Коли на електронну пошту «Шполянських вістей» надійшло надруковане на 1-ій сторінці повідомлення з проханням безкоштовної публікації, було вирішено спробувати узгодити роботу щодо організації передплати.

Детальніше...

Вимагаю припинити звільнення листонош та забезпечити доставку пенсій, – Президент під час зустрічі з директором «Укрпошти»

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та Генеральним директором ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош та зберегти відділення у сільській місцевості.

Детальніше...

Проблем з виконанням бюджету немає

В райдержадміністрації відбувся семінар-навчання голів та бухгалтерів сільських рад району. Голова райдержадміністрації Володимир Потапенко ознайомив присутніх з станом справ в районі, а також звернув увагу на необхідності пошуків шляхів для наповнення бюджету.  

Детальніше...

Запрошуємо на мітинг

14 грудня 2018 року о 10-ій годині в парку Слави в Шполі відбудеться мітинг- реквієм  з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Взяти участь у заході запрошуються всі жителі міста та району.

Детальніше...

Чорнобиль: факти про аварію, місто і тварин

Надпотужний вибух

Витік радіації внаслідок вибуху на четвертому енергоблоці ЧАЕС прирівнюють до вибуху 500 атомних бомб, скинутих США у 1945 році на Хіросіму.

А поширення реактивного матеріалу було настільки масштабним, що радіоактивні дощі випали по всій Європі, і навіть в Ірландії.

Детальніше...

Рвався у ліквідатори, бо не знав, що таке радіація

Шполянин Василь Варяниця — найстарший учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС в нашому районі. Цей період у житті залишив незгладимий слід у його житті і здоров’ї. Водночас шполянин за свої сімдесят три роки життя змінив не одну професію. Його знали і як механізатора, і в якості ремонтника на шполянських підприємствах, і на литовському флоті. Так склалося, що Василь Семенович об’їздив-обходив півсвіту.

Детальніше...

У місцевому самоврядуванні є свої ударники і спортсмени

Сьомого грудня в залі засідань районної ради відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування. Ця подія зібрала депутатів усіх рівнів, сільських голів, секретарів, землевпорядників, працівників виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації, ветеранів місцевого самоврядування.

Детальніше...

Паспорт — не записник

«Щоб не забути номер своєї амбулаторної карти, попросила медсестру написати його в паспорті. Вона зауважила, що робити подібні записи у цьому документі не можна, він вважатиметься недійсним. Чи мала вона рацію?», — запитує Ірина Петрівна зі Шполи.

Детальніше...

В районі 17 перших класів

Цьогоріч у закладах освіти Шполянщини налічується 17 перших класів, де діти навчаються за програмою Нової української школи (НУШ).

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.